Зірка подякувала усім хто писав їй привітання в соціальних мережах, а також подякувала всім близьким і рідним що разом з нею розділили цей святковий день.

View this post on Instagram

Ми дякуємо всім всім за чудові привітання! Нам неймовірно приємно, що у нас так багато друзів і просто людей, які щиро радіють разом з нами простому людському щастю! Ми так само бажаємо вам усім щастя! Великого кохання і багато справжніх друзів! І звісно, дякуємо тим, хто безпосередньо був поруч і робив все, задля успішної появи нашої Марі серед нас. Прекрасний пологовий будинок №3 ( і цифра така влучна))) і ще й на вулиці Кучера, як моє дівоче прізвище) все збіглося! Дякую завідуючій відділення Людмилі Василівні та всім сестричкам і помічницям, Борису Анатолійовичу і його дружині за гарну підготовку! З вами було спокійно і впевнено! А нашим батькам тепер і радісно і боязно))))) Та ми ж профі в цьому, правда? Впораємося:) Дякую, що поруч 😘❤️🤱

A post shared by ALYOSHA (@alyoshasinger) on

Прихильники поспішили ще раз привітати новоспечених батьків, та побажати здоров’я їхній донечці. Також серед коментарів дуже поширена думка про те що Олена та Тарас Тополя приклад справжньої української родини.

Олена повідомляє що народила донечку в пологовому будинку No3 міста Києва, та провела дуже цікаву аналогію, адже донечка це 3 дитина, а пологовий будинок знаходиться на вулиці Кучера що збігатися з дівочим прізвищем співачки.