Чарівна співачка Злата Огневич поділилася постом у соцмережі. Вона розмістила публікацію, яка приголомшила українців.

Відповідну публікацію Злата Огневич оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Я кажу собі так! ♥ ️ 🙌 🏾Цей рік для мене - дивовижний і чарівний! Але ж все тільки починається, як і мій новий період в житті. Мій шлях до себе почався рік тому після хворобливого розриву відносин, навіть довелося відвідувати психотерапевта.... І ось, я впоралася і дякую за досвід, який мені допоміг зрозуміти - чого ж хочу я! Я йду на "Холостячку", щоб зустріти чоловіка своєї мрії і створити разом прекрасну, люблячу сім'ю! Спасибі, що поділяєте зі мною такий важливий і дуже хвилюючий період! Всім любові ♥️ @stbua @holostyakstb #ZlataOgnevich #ХолостячкаСТБ #Холостячка2021 #СТБ", - підписала публікацію українська артистка.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку відомої співачки, не змусила себе чекати і почала коментувати пост знаменитості.

"Злата 😍 😍 😍 😍 😍 я вже чекаю 😍😍😍😍❤️❤️❤️", "про це поворот", "клас!!! Злата, будемо дивитися і переживати)) удачі вам, і слухайте своє серце ❤️", "👎 👎 даремно чекала, після мішиної так знизити планку🙄"," бажаємо Вам зустрічі вашого чоловіка ! Який буде достойним вашого щирого серденька ♥️", "Вау, чекаю на шоу із вашою участю, але щодо справжнього кохання на проєкті сумніваюсь😀", "Богиня!", "Вауууу❤️❤️❤ ️ Клас !!! Вітаємо 😍", "Вітаю, Вас, Злата, бажаю знайти справжнє кохання на проекті❤️", " Клас! Дуже рада, буду дивуватися❤️", "сподіваємося що історія закінчиться не як у Мішиної.. Удачі Златі👍 🏻", "клас 🙌 🏻 буду дивитися", "жах😢", "жесть", "Ви велика молодець. Далі буде краще❤️❤️❤️❤️❤️", - залишають коментарі фоловери українкою співачки.

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Нагадаємо, що Злата Огневич заспівала свій новий сингл.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Злата Огневич розповіла про шоу-бізнес.

Також портал "Українці" писав, що Злата Огневич показала свої виступи.