Відома радянська і російська артистка Наташа Корольова поділилася відеороликом у своєму акаунті в соцмережі. Вона показала свій сольний концерт, який пройшов у Москві.

Відповідну публікацію Наташа Корольова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Олежек @yashaoleg100 ! Твої слова зворушили до сліз ! Спасибі дорогі люди!! Вчора ввечері для мене особисто і забитого концертного залу Крокус Вегас в Москві Закінчилася пандемія !! Закінчилися всі нещастя ! І чарівна машина часу забрала мене років на тридцять тому! Часто у фільмах і книгах герої фантазують на тему Куди б вони вирушили на машині часу! І в глибині душі чекають зустрічі з добрим чарівником, який здатний подарувати це диво!Вчора такою чарівною феєю стала Наташа Корольова!", - підписала публікацію знаменита співачка.

Крім цього, Наташа написала слова, які говорять самі за себе.

"Бабусі, діти, модні левиці і дуже успішні бізнесмени!Кожен з них знайшов і побачив свою Н.Королеву!Малеча співала разом з нею "Маленьку країну"!Той самий хлопчик ,якому в пісні Ластівка виповнилося 18 років, а сьогодні вже 48, підспівував "Мужичку з гармошкою", дівчата плакали під "Білий бузок", і всі разом згадували ті самі "Жовті тюльпани", з яких все і почалося колись!Все своє життя пропрацювавши в шоу індустрії я завжди дивувався вмінню Наташі так тримати публіку і з'єднати в любові до себе людей абсолютно несумісних віків!А вчора, прийшовши на її концерт,я зрозумів що це все Талант і природна,абсолютно позамежна щирість!",- продовжила співачка.

Фото Наташі Корольової
Фото Наташі Корольової

Нагадаємо, що відома артистка Наташа Корольова поділилася відвертим кадром.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Наташа Корольова похвалилася глибоким декольте.

Також портал "Українці" писав, що Наташа Корольова поділилася теплим відео.