Дівчина приводить фанатів в жах своїм зовнішнім виглядом.

Юджинія Куні – популярна блогерка з США, на яку тільки на "Ютубі" підписано 2,19 млн осіб. Однак навіть її шанувальники не витримали і створили петицію, вимагаючи видалити її канал і тимчасово заблокувати в соцмережах.

блогерша Юджиния Куні
блогерша Юджиния Куні

При погляді на Юджинію не виникає питань, чому шанувальники прийшли в жах. Дівчина виглядає як живий скелет, і користувачі вважають, що вона серйозно хвора і може померти прямо у них на очах.

"Ми просимо YouTube, Twitch, Twitter і Instagram втрутитися і взяти активну участь у тимчасовому видаленні Юджинії з зазначених платформ, поки вона буде отримувати допомогу, якої так сильно потребує. Багато хто побоюється, що Юджинія помре до того, як отримає лікування", – йдеться в петиції.

блогерша Юджиния Куні
блогерша Юджиния Куні

Ще в 2019 році медики обстежили дівчину і примусово госпіталізували, йдеться в петиції. Користувачі вважають, що блогерка страждає нервовою анорексією: раніше вона заявляла, що важить 38,8 кг при зрості 170 см.

Однак з тих пір її стан тільки погіршився, але Юджинія не визнає, що у неї проблеми, і називає тих, хто вказує на її худорлявість, хейтерами. Юзери відзначають, що, дивлячись на ютубершу, багато юні глядачі можуть вирішити, що так виглядати — нормально, і звинувачують її в пропаганді розлади прийому їжі.