Популярний український співак, автор і виконавець пісень, тренер на музичному шоу "Голос Країни" Олег Винник оприлюднив пост у соціальній мережі. Він показав учасників своєї команди на проекті про "сліпі прослуховування".

Відповідну публікацію Олег Винник показав у своєму акаунті в Instagram.

"Чутттєвість, рок, фольклор і душевність - у моїй команді є все! ❤ Хлопець з унікальним голосом @sergei_neichev, дівчина-всесвіт @dilyara_didarova, вокаліст із зерном @bogdan_mukha, народний діамант @galynakuryshko. Менш ніж за два тижні вони співатимуть для вас у прямому ефірі 🔥@goloskrainy_official #командаOV #голоскраїни #перезавантаження", - підписав відеофайл відомий артист.

Численні користувачі, підписані на сторінку відомого співака, не обділили його своєю увагою і почали залишати чимало відгуків під відеороликом.

"Супер. Сильна команда. У Нейчева ще й Аура дуже позитивна. Чи не зіпсований "надлишками" цивілізації. Олег, дуже хочеться, щоб ви його привели до перемоги. Дерзати...", "Найкраща команда!бажаю вам успіхів у прямих ефірах!😍 ❤ ️ ", "Найкращі😍❤️ як і їх тренер!", "Олег у вас супер команда сильні голоси.Ви найкращий досвідчений тренер Я бажаю вам перемоги сонечко наше.❤ ️ ❤ ️ ❤ ️", "Найкраща команда вони всі гідні перемоги в цьому шоу", "гідні, талановиті, незрівнянні вокалісти найкращого в світі тренера. Успішної підготовки до виступів! Улюблені наші, віримо в вас, ви - найкращі!", - пишуть коментарі фоловери українського артиста.

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Нагадаємо, що популярний артист Олег Винник показав кадри зі свого сольного концерту.

Як раніше повідомляв портал "Українці, Олег Винник обурив українців своїм вчинком.

Також портал "Українці" писав, що успішний співак Олег Винник показав несподіваний дует.