Знаменита українська актриса і телеведуча Лілія Ребрик поділилася постом у соціальній мережі. Вона показалася в домашніх умовах і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Ще одна Коронавірусна весна, ще один суворий карантин, знову доведеться сидіти вдома в чотирьох стінах 😤! Рік тому, коли все починалося, ми були впевнені, що навесні 2021-го все вже точно мине, але ось прийшла "ця весна", а вже зрозуміло, що ця вся історія з нами надовго 😞. Але не дозволяйте собі депресувати, тримайтеся з усіх сил 💗!",- підписала знімок телезірка.

Крім цього, знаменитість розповіла, чим вона займається під час карантину в домашніх умовах.

"Ось я, наприклад, коли довго сиджу вдома, то починаю втілювати якісь ідеї для домашнього затишку. Всім відома порада психологів: хочеш прийти в себе - зміни щось вдома! Ось я цим правилом давно вже користуюся - і, знаєте, допомагає! Обожнюю щось змінювати, щось додавати в інтер’єрі, щось просто переставляти. Давати, так би мовити, нове дихання своїй оселі...",- поділилася Лілія.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

Багатотисячна аудиторія, підписана на сторінку зірки, не змусила себе чекати і почала залишати відгуки під постом своєї улюблениці.

"Ми пішли в ремонт 😁, поки більше нічого планувати 😞", "рятуємося мандрівками у найближчому лісі - 🙌. Там ні душі! Взяли собаку, обробили від кліщів, наповнили термос чаєм, 5 хвилин і ми на місті. Місця навколо Києва дивовижні та затишні", "Наводжу лад у шафах. Генеральне прибирання, пересаджування кімнатних рослин і т. д.", "Дуже красиві штори,де замовляли?", - пишуть відгуки фоловери української актриси.

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Нагадаємо, що українська актриса Лілія Ребрик дала цінну пораду українській аудиторії.

Як раніше повідомляв портал "Українці, після хвороби коронавірусом Лілія Ребрик повернулася на велику сцену.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Лілія Ребрик розповіла, як вона пережила коронавірус.