Не помітивши нічого незвичайного на знімку УЗД, британка опублікувала його в соцмережах. Тільки коментарі знайомих розкрили їй дивний момент на фотографії, від якого і смішно, і моторошно.

Про це повідомляє The Sun.

Художниця Ханна Ходжсон з Лоустофта, Англія, вже готується стати мамою. Нещодавно 36-річна дівчина сходила на УЗД, щоб дізнатися, як там справи у її майбутнього сина. Під час процедури британка не помітила нічого незвичайного і тільки попросила у лікаря зробити знімок, щоб опублікувати його в соцмережах.

Майбутня мама зробила УЗД, але не помітила моторошну істоту
Майбутня мама зробила УЗД, але не помітила моторошну істоту

Лише коли фотографія плоду виявилася в мережі, знайомі вагітної відкрили їй очі на те, кого вона чекає.

На сонограмі друзі Ханни помітили справжнього монстра, що нагадує Керміта з "Маппет-шоу" або Крейзі Фрога. Коли Ходжсон читала коментарі знайомих, вона не могла зрозуміти, яким чином її синочок схожий на цих персонажів. І, тільки коли подивилася на знімок ще раз, зрозуміла що до чого. Плямочка з очима і моторошним оскалом видніється над носом і губами сина художниці, якого вирішили назвати Оллі.

"Я просто розмістила в соцмережах фотографію, але люди різко почали коментувати. До цього я просто не помічала-дивилася на дитину, а не на те, що її оточує", – зазначила Ханна Ходжсон.

Майбутня мама зробила УЗД, але не помітила моторошну істоту
Майбутня мама зробила УЗД, але не помітила моторошну істоту

Незабаром публікація Ханни зі сканом її сина стала вірусною. Їй поділилися більше десяти тисяч разів, так що Оллі став зіркою ще за кілька місяців до того, як народиться. Його мама розповідає, що тепер вона не може "розбачити" обличчя монстра на знімку.

За словами Ходжсон, цей випадок став одним з найбільш позитивних моментів вагітності, яка і так протікає досить легко.