Найчастіше тема викрадення і продажу людей в рабство здається далеким сюжетом з новин або фільмів.

Таке абсолютно точно не може статися ні з ким в XXI столітті, проте статистика говорить про зворотне. Тому дівчата в соцмережах намагаються ділитися лайфхаками і порадами про те, як не потрапити в страшну ситуацію, пише Bored Panda.

Так, користувачка Тіктока Ice.lemon.water з Нью-Йорка, США, опублікувала відео, як вона виїжджає з парковки.

@ice.lemon.water

We thought it was a joke at first until we found the second one 😳 #fyp #foryou #foryoupage #scary #viral #trending #BoseAllOut

♬ Scary - Background Sounds

Дівчина звернула увагу глядачів на те, що на дверях однієї з машин на ручку був намотаний дріт, причому таким чином, що його було б важко зняти. Спершу ice.lemon.water вирішила, що це жарт, але потім вона помітила такий же дріт, але вже на іншій машині.

Вона заявила, що звідси краще їхати скоріше, але підписниці не зрозуміли її паніки. Зате все докладно пояснив Різ, відомий як achunkyguy.

@achunkyguy

#stitch with @ice.lemon.water one of the oldest tricks in the book #fy #fyp #fypシ #foryou #foryoupage #fortheladies #forthegirls

♬ Scary - Background Sounds

Він розповів, що такий сюрприз, швидше за все, ознака того, що на вас поклали око викрадачі. Вони намотують дріт на ручку дверей і, поки потенційна жертва намагається її розмотати (а на це витрачається сила-силенна часу), на неї нападають.

Тому Різ дуже попросив всіх дівчат, які побачили на своїй машині такий привіт від злочинців, повернутися назад в той людний заклад, де вони були до цього, і знайти собі супроводжуючого до машини. Залишатися однією в такі моменти дуже не рекомендується.

Тому мене вчили ніколи не класти в машину занадто жіночі штучки, щоб не стати жертвою нападу... keapix

Дівчата, не треба їхати відразу додому, краще прямуйте в поліцейський відділок або в автомайстерню, щоб вам перевірили машину на наявність трекерів. Іноді це дівчатам навіть безкоштовно роблять queenlizabeth13

Як добре, що я завжди ношу з собою ножиці! tiktoksrandomposts