Колишня героїня шоу "Холостячка", актриса Ксенія Мішина взяла участь у програмі "Нового каналу" "Де логіка?", де в одному з конкурсів необхідно було вгадати слово "розлучення".

Мішина була в одній команді зі співачкою Златою Огневич. Їх суперниками стали актор Тарас Цимбалюк і сценарист студії "Квартал 95", обранець екс-"Холостячки" Олександр Еллерт.

Злата Огневич
Злата Огневич

У третьому раунді "Де логіка?" під назвою "Плюс-мінус" командам показували на екрані два зображення, з яких потрібно було скласти одне слово.

Шоу "Де логіка?" почали показувати на "Новому каналі " 9 березня. Його ведучим став відомий шоумен, представник політичної партії "Голос" і колишній кандидат у мери Києва Сергій Притула.

У кожному випуску шоу змагаються дві команди-чоловіча і жіноча. Учасники сидять за столами один навпроти одного. Вони отримують завдання на логіку і спостережливість і повинні натискати кнопку при відповіді.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Однойменне шоу з 2015 року виходить в ефірі російського каналу "ТНТ". "Новий канал" заперечує наявність домовленостей з росіянами.

Раніше Сергій Притула заявив, що більше не буде вести шоу "Де логіка?", так як кінцевими бенефіціарами формату програми є громадяни країни-агресора — Росії. До цього шоумен попросив керівництво "Нового каналу", який належить олігарху Віктору Пінчуку, вказати бенефіціарів нового шоу.

Український шоумен і член партії "Голос" Сергій Притула оголосив про свій відхід з телепрограми "Де логіка?" на "Новому каналі" Віктора Пінчука, оскільки кінцевими бенефіціарами формату даного шоу є громадяни Російської Федерації.

Сергій Притула
Сергій Притула

"Сьогодні (9 березня, - прим.) в ефірі "Нового каналу" буде показаний перший з 15 випусків програми "Де логіка?", яку "Новий" знімав у листопаді минулого року. 15 випусків - це перший сезон цього шоу на "Новому". Перший і останній з моєю участю в ньому в якості ведучого. Як і обіцяв, у випадку, якщо інформація про кінцевих бенефіціарів формату з російськими паспортами підтвердиться, ноги моєї в цьому шоу більше не буде. Так от, не буде", - зазначив Притула на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

На початку 2021 року Притула звернувся до керівництва "Нового каналу" з вимогою вказати кінцевого бенефіціара ліцензійного продукту програми "Де логіка?". Тоді він заявив, що в разі, якщо за цим продуктом "реально стирчать російські вушка, то ноги моєї в наступних сезонах цього проекту більше не буде".