Не секрет, що косметика і правильно підібраний наряд можуть перетворити людину. Але щоб настільки!

Мила школярка виявилася насправді звичайним офісний працівником, і тепер чоловіча половина його фанатів не знає, що і думати, пише Oddity Central.

Молода дівчина захоплювала тисячі людей
Молода дівчина захоплювала тисячі людей

Косплеєрша Мінато нещодавно шокувала користувачів соцмереж, показавши, як "вона" виглядає без свого образу. Виявилося, школярка на фото — лише шар косметики, костюми і багато фотошопу. Реальний Мінато – 30-річний офісний працівник з Японії.

Я більше не довіряю красивим жінкам користувач Twitter

Я повинен перевіряти знову і знову, коли буду в майбутньому зустрічати красивих дівчат ... користувач Twitter

І хоч вірусний твіт шокував більше 100 тисяч користувачів Twitter, багато хто визнав, що такі перетворення вимагають не тільки таланту, але і довгих годин відточування навичок.

Молода дівчина захоплювала тисячі людей
Молода дівчина захоплювала тисячі людей

І правда, свій шлях в косплеї Мінато-сан почав чотири роки тому. Японець хотів приміряти на себе образи улюблених героїнь аніме. Він прийшов в салон краси, де фахівці зробили йому макіяж. Подивившись на себе в дзеркало, Мінато зрозумів, що ідея стати косплеєром йому точно до душі, і незабаром почав вивчати макіяж самостійно.

Однак макіяж – лише частина образу. Щоб навчитися перевтілюватися повністю, чоловік почав розбиратися в перуках, спеціальному стягуючій білизні і техніках тейпірованія, які дозволяють змінювати пропорції обличчя за допомогою липких стрічок. Ну і, звичайно, не обходиться без ретуші. Всі фотографії Мінато проходять через фотошоп, щоб посилити ілюзію.