Більше п'яти тисяч людей підписали петицію, де вимагають, щоб голова Верховного суду Індії Шарад Арвінд Бобде покинув посаду, пише Daily Star .

Кампанію організували після того, як суддя запропонував злочинцеві, який згвалтував школярку, одружитися з нею, щоб уникнути покарання.

Суддя запропонував злочинцеві одружується на школярці, над якою він поглумився
Суддя запропонував злочинцеві одружується на школярці, над якою він поглумився

[quote author="Шарад Арвінд Бобде"]Якщо ви хочете одружитися

Підсудного-техніка, що працює в держустанові, - звинувачують у переслідуванні, зв'язуванні і неодноразовому згвалтуванні учениці. Крім того, він погрожував жертві облити її бензином і підпалити, а також вбити її брата.

протести в Індії
протести в Індії

Активістки руху за права жінок в Індії опублікували відкритий лист, в якому закликали суддю піти у відставку і вибачитися за свої висловлювання.

"Пропонуючи цьому насильнику одружитися на жертві, що залишилася в живих, Ви, головний суддя Індії, намагалися засудити потерпілу до довічного насильства з боку мучителя", - зазначили вони.

Також у листі йшлося, що своїм вчинком суддя дає зрозуміти ґвалтівникам, що "шлюб — це дозвіл на зґвалтування, отримавши який ґвалтівник може постфактум декриміналізувати або легалізувати свій вчинок".