Актрису Христину Асмус складно назвати закритою від своїх шанувальників зіркою в соціальних мережах. Час від часу вона робить більш-менш серйозні визнання. Останній пост в Instagram якраз з таких.

Читайте нас у Google News!

Поки що дружина Харламова розповіла про випадок в піонерському таборі, коли Христині було тільки 12 років. І з тих пір, згадуючи про нього, артистка переживає почуття сорому.

View this post on Instagram

Когда мне было 12 лет, я ездила в лагерь 🏕 И там был конкурс на лучший рисунок. Нарисовать нужно было себя. Я не умела и не умею рисовать от слова «совсем» 🎨🙅🏼‍♀️ Одна девочка предложила нарисовать портрет вместо меня. И я согласилась. Получилось реально круто 👍🏻 И я победила в этом конкурсе 🏆 Но так и не призналась, что авторство не моё... Прошло ровно 20 лет. Я периодически вспоминаю эту историю и мне стыдно до сих пор.... 😭😅

A post shared by Asmus Kristina (@asmuskristina) on

«Там був конкурс на кращий малюнок. Намалювати потрібно було себе. Я не вміла і не вмію малювати від слова «зовсім». Одна дівчинка запропонувала намалювати портрет замість мене. І я погодилася », - розповіла Асмус.

Малюнок вийшов відмінний, і Христина перемогла в цьому конкурсі. Але зізнатися в тому, що автор не вона, так і зважилася. Асмус визнається, що ця історія згадується їй із завидною регулярністю, змушуючи знову і знову відчувати сором.

Нагадаємо, не так давно Христина Асмус, раздрадженная численними і часом не дуже розумними питаннями і репліками, зібрала най-най з них. До речі, серед однотипних реплік помітно виділяється питання про відносини Асмус з Олексієм Чадовим.