Вчительки дошкільної та початкової освіти вирішили показати своїм підопічним, чому мити руки — дійсно важливо.

Вони провели експеримент, від якого навіть бруднуля задумається про гігієну, повідомляє BuzzFeed.

Пару тижнів тому Джаралі Меткалф разом зі своєю колегою Дайною Робертсон вирішили провести експеримент. Мета-показати учням, скільки на руках живе мікробів. І у них це вийшло на сто відсотків!

експеримент з хлібом
експеримент з хлібом

В окремі пластикові пакети вчительки помістили п'ять різних шматків хліба, попередньо "забруднивши" кожен з них. Перший шматок поклали на клавіатуру шкільного ноутбука. Другий залишився недоторканим, до третього доторкнулася дитина з немитими руками.

експеримент з хлібом
експеримент з хлібом

Четвертий побував у руках, які помили з милом у теплій проточній воді. А п'ятий помацали діти, які скористалися дезінфікуючим засобом. На окремих зразках цвіль почала з'являтися через кілька днів.

експеримент з хлібом
експеримент з хлібом

Джаралі розповіла, дітей так вразили результати їх експерименту, що тепер вони добровільно миють руки. Вчительки сподіваються, що хворіти їхні учні будуть набагато рідше.

навіть не уявляєте, як це засмучує, коли батьки приводять на заняття очевидно хвору дитину. А потім все навколо забирають мікроби до себе додому. Одна тільки звичка регулярно мити руки може це змінити