Міські дослідники злякалися на все життя після того, як помітили загадкову фігуру під час огляду сумнозвісного покинутого будинку престарілих у Великобританії. Кадри з caters News, в яких відображений цей кошмарний момент, стали вірусними в Інтернеті.

"Подібні речі обов'язково призведуть до холодного тремтіння на спині", - сказав Метт Надін з Південного Йоркшира, який зіткнувся з льодовим видовищем після того, як пробрався в сумнозвісний будинок престарілих Мосслі Менор в Ліверпулі зі своїм приятелем Енді Томпсоном.

Дослідники зняли тривожний примарний силует
Дослідники зняли тривожний примарний силует

Будинок престарілих, що отримав назву» з пекла", в Мосслі жили десятки літніх людей, в тому числі деякі з обмеженими можливостями і недоумством. Але він був змушений закритися в 2015 році за те, що на роботу наймали злочинців, а робітники тримали пацієнтів у злиднях.

Захоплюючий двохвилинний ролик починається досить нешкідливо з того, що два шукачі пригод, яких на YouTube звуть Finders Beepers History Seekers, досліджують гниючий інтер'єр напівзруйнованої будівлі-як і будь-яке шоу мисливців за привидами.

Раптово камера показує темну фігуру над ними нагорі сходів. Моторошний силует кидається вправо, після чого Надін дереться по сходах і виявляє, що "Паранормальний" гість нез'ясовним чином зник.

Незважаючи на те, що у пари підвищився адреналін, Надін спочатку не відчував, що Примарний роззяв був "чимось примарним, більше схожим на бездомного або іншого дослідника",-сказав він.

Авантюрист передумав після того, як виявив, що єдине, в якому напрямку рухалася фігура, - це стіна з дірою, занадто маленькою, щоб через неї можна було вибратися. Шлях призвів до крутого спуску з верхнього поверху химерної споруди.

"Тут ніхто не міг пройти назад по сходах, щоб Енді не побачив, як я біжу наверх, і, як видно з відеозапису, їм нікуди було йти", - сказала Надін.

Дослідники зняли тривожний примарний силует
Дослідники зняли тривожний примарний силует

Природно, ідея про якийсь надприродний бродягу з покинутої будівлі може здатися неправдоподібною навіть для»закляття". Однак Надін стверджував, що їхні друзі в колах паранормальних наук порахували відзнятий матеріал «найпереконливішим доказом [існування привидів], яке вони коли-небудь бачили на відео». Шукач привидів сказав, що знахідка особливо «цікава, оскільки ми не полювали на привидів, а Енді навіть не вірить в них».

І це була не єдина окультна зустріч дуету в кліпі. Увійшовши в пральню на початку, можна почути, як Надін запитує: "це ж вбиральня, чи не так?"- на що те, що звучить як голос маленької дівчинки, мабуть, відповідає: "Ага".

Оскільки ні Надін, ні Томпсон в той час не чули відповіді, це було пов'язано з явищем, відомим в спектральних дослідженнях як феномен електронного голосу, або EVP, повідомляє Caters.

Дослідники зняли тривожний примарний силует
Дослідники зняли тривожний примарний силует

"Ми досліджували місця по всьому світу, які нібито населяли привидами, і це одне з найбільш незручних відчуттів, які я відчувала в будівлі", - сказала Надін про їх примарну Одіссею. "Зазвичай нас нічого подібного не турбує, але ми весь час відчували себе некомфортно".

Можливо, навіть більш лякаючим, ніж так званий привид, є закритий нині будинок для престарілих Mossley Manor Care Home, який нібито найняв співробітників з кримінальним минулим і, як повідомляється, дозволяв своїм літнім жителям тижнями не купатися, повідомляє Liverpool Echo. Власники закладу у вікторіанському стилі-два брати-мільйонери - також нібито не повідомили про смерть 10 пацієнтів.