Ліндсі Капуано, 22 роки, з Коннектикуту, США, стверджує, що її релігія ніколи не заважала її кар'єрі на OnlyFans. Модель заробляє статки, роздягаючись на сайті тільки для дорослих.

Побожна модель для дорослих
Побожна модель для дорослих

Християнська модель заявила, що релігія не заважає її кар'єрі на OnlyFans.

Ліндсі Капуано з Коннектикуту, США, каже, що молиться щоночі і не вірить, що Бог засудить її за те, що роздягається за гроші.

22-річна дівчина регулярно ділиться напівоголеними знімками своєї пишної фігури в Instagram, де у неї більше 2,4 мільйона передплатників.

У дитинстві вона ходила в католицьку школу і щонеділі ходила на месу зі своєю сім'єю.

Хоча церква завжди була частиною її життя, Ліндсі наполягає, що релігія ніколи не заважала її роботі на OnlyFans.

Модель заробляє статок на задоволенні сексуальних бажань людей на сайті підписки тільки для дорослих.

Побожна модель для дорослих
Побожна модель для дорослих

Я виросла в католицькій приватній школі. Щосереди вранці наш клас ходив до церкви через вулицю і відвідували месу. Моя сім'я і я ходили на месу щонеділі. Моя сім'я християнська, але дуже спокійна. І моя релігія ніколи не заважала мені робити те, що я хотіла робити говорить Ліндсі

Ліндсі навіть працювала в християнському дитячому садку, перш ніж кинути роботу, щоб зосередитися на соціальних мережах і OnlyFans на постійній основі.

Після декількох місяців напруженої роботи, модель тепер заробляє колосальні $ 200000 на місяць.

Влітку з 2016 по 2018 я працювала в приватному християнському дитячому садку. Мені дійсно сподобалася ця робота, і мені дуже сподобалося працювати з дітьми. Але коли минулого літа ситуація в Instagram і Snapchat стала дійсно набирати обертів, повертатися назад не мало сенсу згадує Ліндсі

Побожна модель для дорослих
Побожна модель для дорослих

Незважаючи на різку зміну кар'єри, Ліндсі стверджує, що її батьки-християни ніколи її не засуджували.

Мої батьки підтримують все, що я роблю. Вони завжди були такими. Вони так мною пишаються, що ми святкуємо кожен раз, коли я набираю ще мільйон передплатників в Instagram. Мені пощастило, що у мене є сім'я. Я знаю, що багато батьків не так приймають своїх дітей, як мої, тому я вважаю, що мені дуже пощастило. Бог буде любити вас незважаючи ні на що-це те, чого мене вчили в моєму будинку, школі і Церкві. Я молюся щоночі. Я молюся про те, що мені потрібно в цей день. Я молюся за свою сім'ю, своїх шанувальників, за себе. пояснює Ліндсі

Ліндсі заробляє близько 6600 доларів на день, розміщуючи фотографії в Інтернеті. Але протягом багатьох років модель отримувала від шанувальників особливі прохання.

Побожна модель для дорослих
Побожна модель для дорослих

Одному потрібні були банки з використаною водою для ванни, щоб вони могли її пити, а інший попросив відео пахв, від якого вона відмовилася.

Незважаючи на дикі прохання, Ліндсі каже, що відданість шанувальників змушує її відчувати себе впевненіше.

Це змушує мене відчувати себе сексуальніше і впевненіше, тому що я особисто приймаю всі позитивні відгуки, які отримую від моїх шанувальників говорить Ліндсі