Українська актриса. популярна телезірка, переможниця танцювального проекту "Танці з зірками" Ксенія Мішина розчулила шанувальників теплими кадрами в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася зі своїм обранцем і написала цікаву промову.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Українська знаменитість постала перед шанувальниками в звичному для себе образі красивої дівчини – стильна зачіска з невеликими кучерями і біла блузка.

Крім цього, вона оприлюднила знімок зі своїм коханим, який одягнений в чорний костюм і стоїть спиною до камери.

"Можливо, колись я сяду в красивому кабінеті з великими вікнами, що виходять на хвойний ліс, посміхнуся оточуючим мене онукам і стану писати книгу про те, як можна знайти і розпізнати "свого" людини, як в кожному слові, жесті і натяку побачити непідробну любов. Вже про це я точно знаю, не з чуток!",- прокоментувала фотографії Ксенія.

Також українська актриса показала парфум, якому приділила особливу увагу.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

"Рада нарешті поділитися з вами новиною - я стала обличчям парфумного бренду "Today. Tomorrow. Always" від @avon_ua і новинки серії "This love", який точно подарує вам такі почуття. Впевнена, що аромати стиглої малини, сандалового дерева, жасмину, африканської фіалки і грейпфрута, дадуть вам те відчуття абсолютного щастя, які виникають, знайшовши свій парфум або свою людину", - поділилася новиною зірка.

Нагадаємо, що популярна українська актриса Ксенія Мішина розповіла свій секрет жіночої краси.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Ксенія Мішина після відпочинку "увірвалася" в мережу.

Також портал "Українці" писав, що талановита актриса Ксенія Мішина вирушила на відпочинок зі своїм коханим.