Чарівна українська актриса, відома телеведуча танцювального шоу "Танцюють всі!" Лілія Ребрик поділилася теплим знімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася зі своєю дочкою в домашніх умовах.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Українська телеведуча відома своєю чарівною жіночою зовнішністю. Вона багато років радує українську аудиторію своєю присутністю на телеекранах різноманітних передач і телешоу.

На фотографії Лілія постала перед фанатами в домашньому вигляді - синій костюм нагадує піжаму. Вона сидить зі своєю підростаючою дочкою біля красиво вбраної ялинки і тримає в руці телефон, якому і присвятила пост.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

"Скажи мені який у тебе смартфон - і я скажу тобі... хто ти, а ще - якої фірми кросівки ти носиш, з якого брендового магазину твій одяг, які ігри закачані на твій планшет, скільки підписників у тебе в тік-току..... Підростаюче покоління сліпо наслідує сучасні тренди і починає оцінювати оточуючих по модних штучках! "У тренді" червоне волосся? Будь ласка - дитина вже вмовляє батьків пофарбувати її! Всі носять взуття з ліхтариками у підошві? І ось ви уже в магазині - шукаєте такі ж! Звісно, і у нас так було, але щось мені здається, що простіше і... дешевше для наших батьків!",- підписала свою фотографію телезірка.

Нагадаємо, що українська актриса Лілія Ребрик показала чарівний знімок з дитинства.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телеведуча Лілія Ребрик звернулася до фоловерів на честь 2020 року, що минає.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Лілія Ребрик показала публіці своє незвичайне оригінальне плаття.