Талановитий російський актор кіно, озвучування і дубляжу, а також театральний режисер, народний артист Росії Сергій Безруков зачарував шанувальників своїм талантом. Він показався в ролі відомого письменника у відеоленті в своєму акаунті в соціальній мережі.

Відповідну відеоленту Сергій Безруков розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що знаменитий чоловік в дитинстві дуже комплексував через марельнький зріст в класі, але в нього одного разу закохалася найвища однокласниця. Актор вважає найкращим другом свого батька, який навчив його бути справжнім чоловіком.

Фото Сергія Безрукова
Фото Сергія Безрукова

Крім цього, талановитий артист абсолютно не п'є, він напився всього один раз, але дуже сильно.

Також актор отримує задоволення від уваги до себе і абсолютно не втомлюється від своїх численних фанатів, яких він зустрічає на вулиці.

У своїй публікації талановитий актор постав в ролі Пушкіна – бакенбарди, кучеряве волосся і одяг в старому стилі. Можна побачити красивий елемент вінчання головного героя з дівчиною, який надано в кіноваріанті.

""Пушкін" в МГТ... Вже сьогодні! У виставі задіяний екран, деякі сцени йдуть в кіноваріанті як, наприклад, сцена вінчання Пушкіна і Наталі...це надає реальності того, що відбувається! Чекаємо вас сьогодні, дорогі наші глядачі! У ролі Наталі Гончарової вперше в цій виставі вийде Анна", - прокоментував свою публікацію актор.

Нагадаємо, що знаменитий російський актор Сергій Безруков показав аудиторії свій незвичайний вигляд.

Як раніше повідомляв портал "Українці", скандальний російський актор Олексій Панін розповів історію про себе.

Також портал "Українці" писав, що популярний актор і телеведучий Дмитро Нагієв звернувся до своїх фанатів.