Популярний український шоумен, чарівний телеведучий, а також відеоблогер Олександр Педан розмістив публікацію цікавого характеру на своїй сторінці в соціальній мережі. Він звернувся до шанувальників і розповів про те, куди він діває свою частину прибутку.

Відповідним постом Олександр Педан поділився у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що український шоумен називає себе універсальним солдатом. Він був учасником популярної гри "КВК" і виступав у гумористичному розважальному проекті "Comedy Club". Крім цього, він вже більше 10-ти років працює на українському телеканалі "Новий Канал".

Позитивний телеведучий входив до складу зіркової трійки – Олександр Педан, Сергій Притула і Оля Фреймут. Вони разом були ведучими програми "Підйом".

У своїй публікації зірка телеекранів постала перед аудиторією в щоденному образі - сорочка червоно-білих квітів в клітку, під якою одягнена біла футболка і чорні штани.

"Що для мене благодійність? 🤔Мені дуже приємно, що трендом 2020-21 року є соціальна відповідальність.Круто помічати, що люди навколо почали вже думати не тільки про себе. У певні моменти розумієш, що дбати про свою сім'ю, рідних - це класно. Далі ти виходиш на рівень під'їзду, будинку, двору. А потім все масштабується до України чи всього світу🙃", - прокоментував свій пост телеведучий.

Крім цього, Олександр розповів, що він сам вкладає гроші в благодійність і вирішив цього не приховувати, а, навпаки, попросив до нього приєднуватися.

Олександр Педан
Олександр Педан

"Я поважаю компанії, які інвестують не тільки у свій бізнес, а й у соціальні та благодійні проекти.Не просто їх підтримую. Готовий про це говорити вголос. Я один із тих, хто спочатку займався цим потайки - перераховував гроші, допомагав людям, сім'ям. Насправді потім зрозумів, що більше зроблю, коли не просто допоможу, а потім поділюся своїм досвідом. Це може когось надихнути на те, щоб займатися благодійністю🙂Тому хочу розказати про ініціативу, яку дізнався нещодавно, але вона варта уваги[email protected]_original разом з @mastercardukraine щорічно проводять акцію "Звичайне диво", організовану благодійним фондом Приватбанку. Фонд підтримує різні напрямки благодійності на постійній основі, у тому числі допомога хворим діткам", - написав український ведучий.

Нагадаємо, що скандальна українська телеведуча Оля Фреймут показала шанувальникам, чим вона займається на кухні.

Як раніше повідомляв портал " Українці", популярний шоумен Олександр Педан зворушливо привітав свого сина з днем народження.

Також портал "Українці" писав, що відомий український шоумен Олександр Педан розповів аудиторії про своє ДТП.