Колишня зірка Діснея Белла Торн вирішила стати на захист Армі Хаммера на тлі звинувачень в тому, що у нього є канібалістичні сексуальні фантазії.

У четвер Торн вирішила публічно виступити в Instagram, щоб пояснити "фальшиві знімки екрану" про 34-річного Хаммера і його незвичайні схильності в спальні.

Белла Торн
Белла Торн

"Чесно кажучи, Я не можу в це повірити...",- написала Белла Торн.

23-річна Торн написала, мабуть, не підозрюючи, що твердження стосувалися його сексуальних бажань, а не фактичного канібалізму.

Вона додала: "Також існує мільйон фальшивих знімків екрану".

Белла Торн заступилася за Армі Хаммера
Белла Торн заступилася за Армі Хаммера

На шостій сторінці ексклюзивно повідомлялося, що Хаммер одного разу нібито сказав своїй колишній дівчині Кортні Вучекович, що хоче "приготувати барбекю і з'їсти" її. Вучекович також детально розповіла про їх розкол.

"Він висмоктує все хороше, що у тебе залишилося", - сказала вона журналістам. "Ось що він зробив зі мною. Я давала, давала і давала, поки мені не стало боляче".

Белла Торн
Белла Торн

Хаммер вперше оприлюднив свої грубі сексуальні уподобання в інтерв'ю Playboy в 2013 році, але сказав, що він не чинив так з тодішньою дружиною Елізабет Чемберс.

"Мені сподобалося хапатися за шию, за волосся і все таке. Але потім ви виходите заміж, і ваші сексуальні апетити змінюються. І я маю на увазі, що це на краще – я ні в якому разі не страждаю. Але ти не можеш смикати дружину за волосся", - запевняв Хаммер.