Популярна українська актриса, талановита виконавиця, відома телеведуча Регіна Тодоренко потішила публіку теплим знімком у соціальній мережі. Вона показалася зі своїм чоловіком в ніжних обіймах на спільному відпочинку закордоном.

Відповідну публікацію Регіна Тодоренко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що знаменита артистка ще з дитинства мріяла опинитися на великій сцені. Але з самого початку їй не вдалося навіть потрапити в хор, так як їй сказали, що вона не особливо до цього схильна.

Крім цього, вона неодноразово ходила на музичний проект "Фабрика зірок", де тільки з третього разу зуміла досягти успіху і потрапити у фінал. У цей час вона готувала документи на навчання у Франції, як і колись мріяла, але вона передумала і вирішила залишитися в Україні, де з 2008 по 2012 виступала в групі "Реал О" під керівництвом Наталії Могилевської.

У своїй публікації українська зірка постала перед публікою зі своїм чоловіком Владом Топаловим. Вони стоять в екзотичній місцевості на Балі і чуттєво обіймаються.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

"2021 бережіть один одного!",- підписала свій пост талановита телеведуча.

Користувачі соціальної мережі, які підписані на сторінку популярної артистки, пишуть багато відгуків під знімком.

"На Балі берегти один одного значно приємніше", "🌺👏🦋 ️ Любові Вам і Взаєморозуміння🤗", "Прекрасно!!!🧡 🌿 💫", "Будьте щасливі і здорові🙏 ✊", - залишають відгуки фоловери Регіни.

Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram
Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram

Нагадаємо, що українська артистка Регіна Тодоренко зачарувала аудиторію шикарним теплим знімком зі своїми рідними.

Також портал "Українці" писав, що популярна телеведуча Регіна Тодоренко показала шанувальникам кадри зі свого відпочинку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита актриса Регіна Тодоренко звернулася до шанувальників.