Колишня прима Великого театру Анастасія Волочкова раз у раз опиняється в епіцентрі обговорення через свої дивні витівки.

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Не встигла публіка обговорити, як балерина показала всім свою нижню білизну, як Волочкова тут же підкинула черговий привід для пересуд.

У кадрі нетвереза Настя в занадто відвертому червоному купальнику завзято кидається в танок недалеко від своєї купелі і вбраної неподалік ялинки. Волочкова скакала так завзято, що в якийсь момент глядачам здалося, що вона залишиться перед камерою голяка.

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Коли ж музика припинилася, Волочкова поспішила виголосити промову. Правда, вийшло у неї це не з першого разу через заплітається мови. Крім того, балерина переплутала місяці в році.

"Дорогі друзі, є така чудова традиція - 31 лютого ходити в російську лазню. Ой, прости, Господи. 31 Січня. Ой, в січні у мене день народження. 31 Грудня, звичайно ж. Я ходжу в лазню не тільки 31-го, вже неважливо якого місяця. Я ходжу в неї три рази на тиждень", - заявила вона в мікроблозі.

Фоловерам Волочкова від себе порадила, на її думку, найголовнішого-любові.

"Танцюйте, співайте. І любіть один одного - це найголовніше. І неважливо, яке число. Важливо Не що і де, а з ким і як», — підсумувала вона.