У 2021 році фанати Анастасії Заворотнюк зможуть побачити улюблену актрису відразу в двох серіалах.

"Прекрасна няня" знялася в головній ролі в серіалі "Каспій 24", а також виконала епізодичну роль в проекті "Пристави". Зйомки проходили ще до того, як актриса почала боротися з онкологічним захворюванням, повідомляє видання "7 днів".

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Раніше в мережі з'явилася інформація, що Заворотнюк візьме участь у шоу Андрія Малахова. Її дочка Анна спростувала цю інформацію.

Вона закликала фанатів артистки»не вірити цим газетенкам". Журналісти зв'язалися з актором Сергієм Жигуновим, який нібито повинен був взяти участь у шоу Малахова. Артиста розсмішив питання про "секретне інтерв'ю".

Анастасія Заворотнюк перестала з'являтися на публіці влітку 2019 року. Пізніше з'явилася інформація, що вона бореться з онкологічним захворюванням. Відтоді журналісти не зуміли зняти, як виглядає артистка.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Модель Анна Калашникова повідомила, що» прекрасна няня " планує повернутися до акторської діяльності. Вона регулярно гуляє у дворі свого заміського будинку і налаштована позитивно. Калашникова підкреслила, що Заворотнюк сильно змінилася зовні.

Раньше Українець писали, що новини про позитивну динаміку в стані Анастасії Заворотнюк сколихнули світську тусовку.

Зараз, після виписки з лікарні, актриса знаходиться разом з сім'єю в своєму підмосковному будинку в елітному котеджному селищі Крекшино.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

За словами друзів сім'ї, Заворотнюк змінилася зовні через перенесені процедури, але вже відчуває себе набагато краще і зберігає бадьорість духу. Кажуть, актриса мріє знову повернутися на екрани ТБ.

Коли ж Заворотнюк розповість правду про боротьбу з раком і останні новини про своє нове життя? У якій програмі відбудеться тріумфальне повернення "прекрасної няні" на ТБ?

За інформацією російських ЗМІ, незабаром актриса планує з'явитися в декількох ток-шоу. Однак клінічний психолог Олена Перелигіна радить Заворотнюк почекати з поверненням до активного суспільного і світського життя.