Український співак, композитор і автор пісень Олег Винник розмістив відео зі своєю участю в соціальній мережі. Він вирішив повторно показати себе у всій красі під час танцю на проекті "Танці з зірками".

Відповідне відео Олег Винник опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Відомий співак порадував своїх фанаток танцем, який виконав в останньому ефірі танцювального шоу "Танці з зірками".

Всі фанати даного шоу і артиста, в тому числі, напевно стежили за тим, що відбувається в прямому ефірі.

Олег одягнувся у все чорне-сорочку, штани, жилетку, туфлі, і у всій своїй красі, і з усією силою своєї чарівності відправився на паркет для того, щоб станцювати танго втрьох разом з парою Санти Дімопулос і Макса Леонова.

Багатомільйонні фанати були в захваті від появи співака на паркеті після його вильоту з шоу через хворобу коронавірусом.

"Найкращі 😻 💖 🔥 Браво б бажаю перемоги", "Олег, безумовно кращий танцюрист країни🙌", - прокоментували пост фанати артиста.

Коментарі на пост Олега Винника в Істаграм
Коментарі на пост Олега Винника в Істаграм

Коментарі на пост Олега Винника в Істаграм
Коментарі на пост Олега Винника в Істаграм

Також відомо, що після загального танцю в стилі танго втрьох учасники отримали максимальну кількість балів. А сам Олег отримав "море" компліментів і похвали в свою сторону від строгих суддів самого танцювального шоу країни "Танці з зірками".

Крім цього, потрібно зауважити, що український артист досить швидко відновився і увійшов у форму після того, як одужав і вийшов з самоізоляції.

Нагадаємо, що Олег Винник публічно показав свою кохану в прямому ефірі "Танці з зірками", коли співав пісню "Як жити без тебе".

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна ведуча Ольга Фреймут опублікувала відео в соціальній мережі про те, як вона вчила сценарій для одного з українських шоу разом з Олегом Винником.

Також портал "Українці" писав, що відомий український співак Олег Винник порадував публіку знімками зі свого відпочинку.