Українська співачка, що працює в стилях: танцювальна музика і поп-рок Аліна Гросу оприлюднила знімки в соціальній мережі. Вона показала себе після одного зі своїх минулих виступів на великій сцені.

Відповідні кадри Аліна Гросу розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Українська зірка поп-музики показалася фанатам в класичному і строгому костюмі чорного кольору, а під ним видніється сорочка білого кольору, на яку одягнений чорний метелик.

Можна помітити, як красиво макіяж артистки виділяє її вилиці. Вона стоїть перед камерами і тримає гарний букет квітів, позую для знімків після свого вдалого виступу.

"Знали б ви, як же сильно сумую я по сцені...по студії, по глядачеві, по щастю, яке переповнює груди, коли ти виходиш назустріч до свого улюбленого слухача...друзі, найпідступніше в короновірусі це недолікуватися... знову лікуюся, знову лежу, дуже страшно і дуже сумно😔 бережіть себе!!!",- прокоментувала свій пост Українська молода зірка.

Фанати, які підписані на Аліну, виявилися не жадібними на коментарі і побажали якнайшвидшого одужання.

"Знову хвилюємося 😭", "Одужуйте Аліночка❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️", "Поправляйтеся швидше 💐", - прокоментували фоловери артистки.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Аліна Гросу розповіла своїм фанатам про свої враження від свого минулого шлюбу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна 25-річна артистка Аліна Гросу порадувала фанатів фотографією зі свого будинку в Чернівцях.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Аліна Гросу розповіла українцям про те, що вона і члени її сім'ї захворіли коронавірусом.