Популярна співачка Оля Полякова, яка незважаючи на стрімке зростання захворюваності коронавірусом в Україні, активно виступає за зняття обмежень концертів, таки домоглася дозволу на проведення свого шоу під час карантину.

На її сторінці в Instagram з'явилася афіша з датою концерту в столичному Палаці спорту, що вміщає близько 8 тисяч осіб.

Оля Полякова
Оля Полякова

"Не турбуйтеся, концерт відбудеться, всі дозволи є, і пройде з дотриманням всіх заходів безпеки. Я зробила повторний тест, зі мною все добре, і зараз я набираюся сил, щоб запалити з вами не по-дитячому! Дуже вас прошу: надягайте маску, використовуйте антисептик, дотримуйтесь дистанцію. Це буде найкращий день у році!",- закликає Полякова.

Вона також звернулася до шанувальників з відеозверненням, в якому закликає купувати квитки і налякала прогнозом по коронавірусу. Вона вважає, що скоро Київ увійде в червону зону і будуть введені більш жорсткі обмеження. Тому закликає всіх використовувати свій шанс повеселитися. Що в нинішніх реаліях одно-заразитися.

View this post on Instagram

Доброе утро, мои хорошие! Уже в понедельник мы встретимся с вами на долгожданном, невероятно крутом шоу «Королева Ночи» во Дворце спорта 😍 Я очень соскучилась, надеюсь, вы тоже 😉 Не беспокойтесь, концерт состоится, все разрешения есть, и пройдет с соблюдением всех мер безопасности. Я сделала повторный тест, со мной все хорошо, и сейчас я набираюсь сил, чтобы зажечь с вами не по-детски! Очень вас прошу: надевайте маску, используйте антисептик, соблюдайте дистанцию. Это будет лучший день в году! ❤️ Билеты еще есть, заходите в сториз ⚡️ #оляполякова #26жовтня #шоукоролеваночи #набис #киев #королеваночі #палацспорту #26октября2020

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on

Полякова запевняє, що в залі буде дотримана соціальна дистанція, продають тільки половину квитків.

"Цілком ймовірно після 24 числа ми все-таки увійдемо в червону зону. Тому у нас буде останній шанс повеселитися, безпечно повеселитися, на моєму концерті", - каже Полякова.

Нагадаємо, Оля Полякова вийшла на мітинг під Кабмін, вимагаючи зняття обмежень концертної діяльності. Її виступи в Білій Церкві кілька разів переносили, а потім і зовсім скасували.