34-річна українська співачка Злата Огневич нещодавно почала постити відверті фотографії в Instagram. Ведуча "Світського життя" Катерина Осадча поцікавилася чи таким чином артистка шукає коханого, на що та відповіла, що знімки покращують її самооцінку.

Читайте нас у Google News!

View this post on Instagram

#КРИЛА 🤍 А й правда, крилатим ґрунту не треба. Землі немає, то буде небо. Немає поля, то буде воля. Немає пари, то будуть хмари. В цьому, напевно, правда пташина... А як же людина? А що ж людина? Живе на землі. Сама не літає. А крила має. А крила має! Вони, ті крила, не з пуху-пір"я, А з правди, чесноти і довір"я. У кого - з вірності у коханні. У кого - з вічного поривання. У кого - з щирості до роботи. У кого - з щедрості на турботи. У кого - з пісні, або з надії, Або з поезії, або з мрії. Людина нібито не літає... А крила має. А крила має! -Ліна Костенко- photo @christina.maslova 🤍 look by @ivanerolli @iva_nerolli_iva #ZlataOgnevich #українськамузика #БОГИНЯ #ZOteam #streetwear

A post shared by ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich) on

"Я зараз настільки смілива, що я не боюся свого тіла", - каже Злата.

Також Огневич додала, що не проти знятися в кіно про мистецтво, де могла б показати своє тіло.

Раніше портал "Українці" писав що Злата Огневич заговорила про нові стосунки. Українська співачка Злата Огневич рідко говорить про своє особисте життя, вважаючи за краще обговорювати творчість, секрети краси та подібні теми. Однак зірка все ж трохи розговорилася і зізналася, що зараз її серце вільне.

За словами артистки, рік тому вона дуже важко розлучилася з хлопцем і зараз вона продовжує приходити до тями. Про це Злата розповіла «Зоряному шляху» на телеканалі «Україна» за лаштунками «Місис Україна International - 2020».