Популярна українська телеведуча Лілія Ребрик розповіла про свій улюблений осінній напій. Також актриса поділилася фірмовим рецептом безалкогольного глінтвейну, повідомляє WomanEL. Хоча, це не зовсім глінтвейн, але Ребрик і її сім'ї подобається цей напій.

"Якби мене запитали, яким напоєм для вас є осінь, то я б не замислюючись відповіла:"глінтвейн"! І, звичайно, зовсім необов'язково алкогольний. Я взагалі дуже люблю гарячі ароматні напої: такі, знаєте, щоб нотки цитруса і ванілі літали в повітрі. І щоб аромат кориці дурманив голову", - написала телеведуча.

Також Лілія додала в Instagram-пост рецепт улюбленого напою, який ви можете приготувати.

View this post on Instagram

Якби мене спитали яким напоєм є для вас осінь, то я б не замислюючись відповіла: «глінтвейн»! І, звісно, зовсім необов’язково алкогольний. Я взагалі дуже люблю гарячі пахучі напої: такі, знаєте, щоб нотки цитрусу та ванілі літали у повітрі. І щоб аромат кориці дурманив голову. Ось який я глінтвейн люблю готувати (може, це і не зовсім глінтвейн, але ми називаємо його саме так). Беремо літр виноградного соку (дуже бажано, щоб був домашній виноградний сік або хоча б дуже якісний); 1 яблуко; 3 скибочки лимону; 2 столові ложки родзинок; 1 паличка кориці; імбир; цукор за смаком (я кладу 1 столову ложку). Ще можна додати трохи мускатного горіху; 2 зірочки бадьяну і 5-6 бутонів гвоздики, але від бадьяну і гвоздики в мене часто болить голова, то я їх не кладу. Імбир чистимо, промиваємо, ріжемо тоненькими пластичночками, яблуко розрізаємо на скибочки. У каструлі наливаємо сік. Кладемо яблуко, лимон, родзинки і цукор. Нагріваємо сік, але до кипіння не доводимо, щойно на поверхні з’являться бульбашки, виключаємо вогонь і додаємо спеції. Накриваємо кришкою і даємо настоятися напою 10 хвилин. Все! Готово! Хай він зігріває вас цієї осінньої суботи своїм ароматним теплом ❤️ смачного! #рецептивідліліребрик #смачноговідребрик Фото @kol.mee Coat @solh.ua

A post shared by Лілія Ребрик (@liliia.rebrik) on

Отже, рецепт приготування ароматного осіннього напою від телеведучої:

  • Беремо літр виноградного соку (дуже бажано, щоб був домашній виноградний сік або хоча б дуже якісний);
  • 1 яблуко; 3 часточки лимона; 2 столові ложки родзинок; 1 паличка кориці; імбир; цукор на смак (Я кладу 1 столову ложку).
  • Ще можна додати трохи мускатного горіха; 2 зірочки бадьяна і 5-6 бутонів гвоздики;
  • Імбир чистимо, промиваємо, ріжемо тоненькими пластиночками, яблуко розрізаємо на часточки.
  • У каструлю наливаємо сік. Кладемо Яблуко, лимон, родзинки та цукор.
  • Нагріваємо сік, але до кипіння не доводимо, як тільки на поверхні з'являться бульбашки, вимикаємо вогонь і додаємо спеції.
  • Накриваємо кришкою і даємо настоятися напою 10 хвилин. Все! Готово! Нехай він зігріває Вас цією осінньою суботою своїм ароматним теплом ❤️