Перехворілий коронавірусом Олег Винник, судячи з усього, заразив дружину - Таїсію Сватко (сценічне ім'я — Таюне).

У своєму Instagram вона розповіла, що вірус «накрив» дуже сильно, та так, що вона іноді навіть плакала від болю, хоча перед цим жінка «абсолютно» не вірила в реальність коронавірусу.

Таюне та Олег Винник
Таюне та Олег Винник

"Ви коли-небудь плакали від крепатури? А я плакала... Так "закріплював" мене коронавірус, в існуванні якого я довгий час сумнівалася, навіть більше — абсолютно не вірила. Але мене накрила ця "коронна історія», я переконалася, що це навіть більше правди", — написала співачка.

За її словами, хвороба почалася з втрати нюху і смаку, потім почала підвищуватися температура, яка залишалася високою протягом 4 днів.

Дослідження виявило двостороннє запалення легенів, але звичні антибіотики на цей раз викликали "люту" алергію очей і сонливість.

View this post on Instagram

Ви коли-небудь плакали від крепатури? А я плакала... Так "закрепатурив" мене коронавірус, в існуванні якого я довгий час сумнівалася, навіть більше - абсолютно не вірила. Та коли мене накрила ця коронна історія, я переконалася, що це навіть більше за правду. Зник нюх і смак, температура перші чотири дні забрала всю силу, в тілі така крепатура, ніби я піднімала ввесь світ, виявили двостороннє запалення легень, на третій день зник голос, на четвертий повернувся, антибіотики, які я вживала в своєму житті і мене рятували, на цей раз викликали люту алергію на очі, суцільна сонливість, їжа - не цікаво, рухатись - не можу. Це був абсолютно незнайомий мені стан, який тиждень не давав мені нормально жити, на восьмий день стало легше, з кожним днем легше. Зараз я офіційно здорова і до роботи готова! Дякую вам, мої друзі, за підтримку! Видужуйте скоріше, хто теж захворів! Бережіть себе ті, хто ще й досі сумнівається, як я донедавна. Тримайтесь всі! Переживемо і це. Будьмо усі здорові!!!! #таюне #taune #олегвинник #ОV

A post shared by Таюне Таисия (@taunetaisia) on

На щастя, зараз бек-вокалістка вже одужала і збирається приступити до роботи.

"Зараз я офіційно здорова і до роботи готова! Спасибі, мої друзі, за підтримку! Одужуйте швидше, хто теж захворів! Бережіть себе ті, хто досі сумнівається, як я недавно. Тримайтеся все! Переживемо і це. Будемо всі здорові!"- побажала Таюне.