Визнаний красень і модель Бурак Озчівіт має мільйонну армію шанувальників. Популярність актора в соцмережах все зростає, але нові знімки артиста спантеличили фанатів: завжди підтягнутий актор погладшав.

35-річний Бурак потрапив в об'єктиви камер під час відпочинку в Бодрумі. Там, на віллі, він з дружиною Фахріє Евджен і сином проводив відпустку, користуючись перервою в зйомках. Фотографи показали всьому світу, як відпочиває зірка турецьких серіалів, на деяких кадрах Бурак був без сорочки.

View this post on Instagram

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Шанувальники були шоковані цими знімками, вони помітили, що фігура їх кумира не така підтягнута, як зазвичай. Найбільш уважні порівняли його недавні фото з новими і відзначили, що актор явно набрав кілька зайвих кілограмів. У мережі піднялася хвиля критики незадоволених фанатів, які звикли бачити Озчівіта струнким.

Актор поки ніяк не відповідає на розчаровані коментарі інтернет-користувачів. Деякі шанувальники встали на захист Бурака. Вони впевнені, що він дозволив собі розслабитися на відпочинку, але до того моменту, як йому потрібно буде повертатися в кадр, поверне собі колишню форму.

Бурак Озчівіт відомий українському глядачеві за ролями в серіалах «Величне століття» і «Корольок пташка співоча». Особливу популярність йому принесла робота в стрічці «Підстава: Осман».