Популярне телевізійне шоу цієї осені "Танці з зірками" щонеділі виходить у прямий ефір. Кожного ефіру на шоу запрошуються новий ведучий балкону та новий четвертий зірковий суддя, оголошується також і тематика вечору.

Тематикою майбутнього ефіру стане кохання, зірки будуть розповідати свої історії кохання та відображати їх у танці на паркеті. Організатори поділилися у соціальній мережі Instagram без якої пари шоу-бізнесу не бачать ефір присвячений коханню.

View this post on Instagram

Третій прямий ефір #танціззірками, який відбудеться вже цієї неділі о 21:00 на 1+1, буде присвячений коханню ❤ Такий романтичний вечір неможливо уявити без цього зіркового подружжя. Тож вже цієї неділі ведучим зіркового балкону буде співак і чоловік Наді Дорофєєвої – Володимир Дантес (@vladimirdantes).

A post shared by Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1) on

Так ведучим балкону у 3 ефірі стане чоловік Наді Дорофеєвої Володимир Дантес, саме він буде підтримувати учасників на етапі виставлення оцінок.

Розсекречено також ім'я четвертого судді шоу, що надає підтримку зіркам, адже сам знає як це виступати на паркеті. Цього разу суддею стає Надя Дорофеєва, що брала участь у першому сезоні оновленого шоу "Танці з зірками".

View this post on Instagram

Так-так, у третьому прямому ефірі до трійки суддів приєднається чарівна Надя Дорофєєва (@nadyadorofeeva) 🎉 Надя брала участь у першому оновленому сезоні «Танців з зірками» і разом з Женею Котом посіла друге місце, тому добре розуміє хвилювання учасників на паркеті #танціззірками. Не пропусти прямий ефір улюбленого шоу вже цієї неділі о 21:00 на 1+1, ми готуємо багато сюрпризів 💃

A post shared by Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1) on

Нещодавно портал "Українці" повідомляв про вже передбачені імена майбутніх фіналістів шоу, таки прогнози робить екс-учасник шоу Олександр Прохоров.

А також про повернення на паркет Олі Фреймут та її партнера Іллі Падзіни, пара повертається на паркет після перенесеного COVID-19.