Телеведуча Оля Фреймут, здолала коронавірус, після хвороби повернулася до повноцінних тренувань в залі. Разом з партнером Іллею Падзіною вони вперше за три тижні хвороби та карантину вийшли на паркет «Танців з зірками». Про це Оля розповіла на своїй сторінці в Instagram, показавши відео з залу.

Оля Фреймут
Оля Фреймут

Оля має намір боротися за перемогу в шоу. Раніше Фреймут з партнером займалися у неї вдома, в саду, на паркуванні, в лісі, а в ефір виходили по відеозв'язку. Судді відзначили наполегливість Олі, але поки не порадували високими оцінками.

Скріншот з історій Олі Фреймут
Скріншот з історій Олі Фреймут

Поділилася Оля також і деталями своєї хвороби. За її словами яскраво вираженими симптомами для знаменитості стали головний біль, біль в тілі, відсутність смаків та запахів та температура.

View this post on Instagram

Друзі! Я поборола COVID... навіть не віриться. Вдячна всім за підтримку. Рідним - за любов і турботу. Результати ПЛР- тестування ( з вірусом і без) - у мене в сторіз. ⠀ Підступна зараза, яка має багато облич. Не пасує говорити про хвороби та немочі , але я коротко опишу симптоми. Бо багато з вас мене просили це зробити. ⠀ Все розпочалося зі сильного головного болю, який не могли згасити навіть найсильніші пігулки. ⠀ Одну ніч я не змогла заснути ні на хвилину, бо до мігрені додалися болі у плечах. Здавалося, лежу під колесами вантажівки. Думала - через тренування. ⠀ Згодом до цих болей почало викручувати та пекти ребра. Піднялася температура. Я одразу ж записалася на тест. ⠀ Наступного дня отримала позитивний результат. ⠀ Тоді ж повністю зникли запахи. Їсти не могла декілька днів - пила багато води і вітамін С. Ця хвороба повністю виснажує душу, занурює в апатію. У мене були каламутні і темні думки. ⠀ Найстрашніше в коронавірусі - його підступний індивідуальний підхід. До когось він лагідний, комусь - фатальний. ⠀ Мені пощастило, але я прошу вас не приміряти мою історію на себе; не обманювати себе - і якщо є сумніви, звертатися до лікаря. ⠀ Нехай Матінка Божа береже вас та рідних.❤️ історія @ilyapadzina у нього на сторінці

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

"Найстрашніше в Коронавірусі - його підступний індивідуальний підхід. До когось він лагідний, комусь - фатальний. Мені пощастило, але я прошу вас не приміряти мою історію на себе; не обманювати себе - і якщо є сумніви звертатися до лікаря", - пише Оля.

Нагадаємо, що одна із пар шоу "Танці з зірками" досі хворіє на Коронавірус, Дар'я Петрожицька та Ігор Гелуненко поки що не можуть вийти на головний паркет шоу.