Відома танцівниця Ілона Гвоздьова, яка вже 30 серпня виходить на паркет шоу "Танці з зірками" замилувала підписників ніжними фото з донькою. Ілона розповіла, що перший танець вона присвячує саме донечці. Про це знаменитість розповіла у своєму Instagram.

Популярна українська танцівниця та хореограф Ілона Гвоздьова розповіла на своїй сторінці в Інстаграм, що готова запалювати у новому сезоні шоу та підривати паркет.

Ілона стане партнеркою відомого телеведучого Дмитра Танковича, а також незабаром вдруге стане мамою. У знаменитості має народитися син. Ілона розповіла що в прямому ефірі присвятить танець своїй донечці.

View this post on Instagram

Сегодня суббота,а это значит,что уже завтра мы увидимся с вами,мои дорогие, в прямом эфире шоу @tanci1plus1 🙈💃🏽🤩 в 21:00 Свой первый танец я посвящаю своей доченьке. Я буду танцевать под ее Любимый трек 🤪, который она напевает все лето☝️🤗 @khomyachyk.riya солнышко мое мама не подведёт тебя,не пропустите-это будет самый позитивный эфир,сюжет,как всегда, из жизни нашей😄☝️,думаю завтра каждая женщина Украины узнаёт себя в моем лице🥰🙏,не пропустите🤗. И помните,дорогие мои женщины и девушки, беременность это волшебное состояние🙏🤰🏻, но это не повод быть «хрустальной вазой», нужно жить,двигаться, радоваться, танцевать и излучать только флюиды добра и счастья и мой сынок полностью меня в этом поддерживает👌. Спасибо @komarytskaja_pregnancy за этот прекрасный кадр🥰🙏 #илонагвоздева #гвоздевабеременность #танцысбеременной #фотографдлябеременных #мамадочки

A post shared by Илона Гвоздева | Dancer (@ilonagvozdeva) on

"Свій перший танець я присвячую своїй донечці. Я буду танцювати під її улюблений трек, який вона наспівує все літо. Мама не підведе тебе, не пропустіть - це буде найпозитивніший ефір, сюжет, як завжди, з життя нашого, думаю, завтра кожна жінка України впізнає себе в моїй особі, не пропустіть. і пам'ятайте, дорогі мої жінки та дівчата, вагітність це чарівний стан, але це не привід бути "кришталевою вазою", потрібно жити, рухатися, радіти, танцювати та випромінювати тільки флюїди добра і щастя і мій синок повністю мене в цьому підтримує "- написала в описі до фото Ілона.

Нагадаємо, що це не перша участь хореографу у шоу "Танці з зірками", у 2018 році Ілона здобула перемогу танцюючи у парі з Ігорем Ласточкіним, а у 2019 танцювала з ведучим Володимиром Остапчуком.