Життя Фредді Фіггерса почалося з темної сторінки. Коли в 1989 році у Флориді хлопчик з'явився на світ, мати залишила його в сміттєвому баку. Тоді жінка навіть не підозрювала, яка доля чекає сина.

Про це пише World Of Buzz.

Фредді Фиггерс
Фредді Фиггерс

Безпорадну дитину виявив перехожий і тут же викликав поліцію. Хлопчика госпіталізували з незначними травмами. І незабаром йому вже шукали нову люблячу сім'ю. Нею стала пара Натана і Бетті Фіггерс.

Фредді згадує, що дитинство було складним періодом. Як тільки знайомі дізналися, що його знайшли в сміттєвому баку, до нього міцно прикріпився ярлик покидька.

Коли став трохи старшим, батьки розповіли, що сталося зі мною. У дитинстві я багато переживав через це і, чесно кажучи, моторошно соромився Фредді Фіггерс

Фредді Фиггерс
Фредді Фиггерс

Коли Фредді було дев'ять років, батько купив йому зламаний комп'ютер Mac. Просто щоб той з ним повозився і відволікся від проблем. Але саме завдяки цьому хлопчик зрозумів, що хоче пов'язати своє життя з технологіями.

У 13 років він вже самостійно лагодив комп'ютери по всьому місту, а в 15 заснував власну компанію, що займається ремонтом складної техніки. Правда, базувалася вона у вітальні у нього вдома.

Через деякий час юнак винайшов GPS-трекер, який вставляється в черевики. Спочатку він просто хотів знати, де знаходяться його літні батьки. Але ця технологія виявилася затребуваною на ринку, Фредді отримав за неї 2,2 мільйона доларів.

Фредді Фиггерс
Фредді Фиггерс

Зараз Фредді - це не просто хлопчик, якого знайшли у смітнику. Він голова великої телекомунікаційної компанії Figgers Wireless. Згідно з оцінкою 2017 року, вартість фірми перевищує 62 мільйони доларів.

Крім того, чоловік заснував власний благодійний фонд The Figgers Foundation, названий на честь його батьків. Адже, на думку бізнесмена, без них він був би ніким.

Найкраще, що може зробити людина, - це зробити позитивний вплив на іншого Фредді Фіггерс