За словами чоловіка, в дитячій кімнаті постійно відбуваються паранормальні речі, але цей раз став сущим кошмаром.

Коли тато переглядав ролик, записаний відеонянею, то його серце буквально пішло в п'яти. На кадрах видно, як маленька дівчинка грає на краю ліжка і, здається, когось помічає. Але в 11 годин і 37 хвилин відбувається щось дивне. Відео було завантажено в TikTok користувачем під ніком joshdean0222.

@joshdean0222

#fyp#paranormal#needanswers#wtf

♬ original sound - Josh Dean

Мою дочку тягнуть під ліжко... Дружина думає, що вона поповзла туди сама, але її явно хтось тягнув... joshdean0222

На кадрах видно, як дитина заглядає під ліжечко, а потім повільно туди повзе. Сама дівчинка не ворушить ногами, і дійсно створюється враження, що її хтось тягне. У цей момент вона починає кликати на допомогу маму. З моменту публікації відео подивилися близько 10 млн разів, і більшість користувачів залишилися в шоці.

@joshdean0222

#fyp#paranormal#wtf#ghost

♬ original sound - Josh Dean

Ні, ні, ні! Вона дійсно спочатку повзла сама, але потім щось почало її тягнути! Мені щиро шкода, що це сталося з вашою сім'єю Tay Tay

Втім, знайшлися і ті, хто пояснив сльози дитини тим, що вона просто забралася під ліжко і не змогла вибратися. Тоді тато виклав продовження відео, де в кімнату приходить мама дівчинки. Найдивніше відбувається в кінці.

Тато побачив, як його дочка щось тягне під ліжко
Тато побачив, як його дочка щось тягне під ліжко

Чоловік упевнений, що в той момент, коли його дружина піднімає ліжечко і дістає перелякану дочку, біла куля пролітає прямо біля неї. Але на цьому містика не закінчилася. Тато продовжує викладати відео з паранормальними явищами з кімнати дівчинки, запевняючи, що всі ці моторошні речі відбуваються насправді.